Il Volo - Notte Magica - A Tribute to Three Tenors

18 / 12 / 2018 19:00 vstupenky

Danubia Orchestra Óbuda, Dirigent: Marcello Rota


Fenomenální italské hudební trio * Nejúspěšnější hudební skupina crossover žánru (klasická hudba s moderními hudebními prvky)

Úchvatné hity: Grande Amore, O Sole Mio, Il Mondo, L’Amore Si Muove a další boří hranice mezi hudebními žánry.

Vyprodávají arény na celém světě, udivují s jakou noblesou a lehkostí zpívají obtížné klasické árie i populární skladby. Jsou Italové a zpívají nádhernou italštinou. Jejich hity, jako jsou Grande Amore, O Sole Mio, Il Mondo, L’Amore Si Muove a další, boří hranice mezi hudebními žánry. Tři mladí italští zpěváci budou na koncertech podpořeni maďarským symfonickým orchestrem Danubia Orchestra Óbuda pod taktovkou Marcella Roty, světoznámého dirigenta, který je mimo jiné také dvorním dirigentem Maestra Andrei Bocelliho.

Gianluca Ginoble (baryton), Piero Barone a Ignazio Boschetto (tenory) založili v roce 2009 hudební trio s názvem IL VOLO, jehož uměleckým vzorem byli legendární Tři tenoři (Pavarotti, Domingo, Carreras). Dnes Il Volo spojuje svět klasických oper a vážné hudby s lehčími hudebními prvky tak dobře, že je skupina považována za jednoho z nejvýznamnějších představitelů žánru crossover. Není to náhoda. Mladí zpěváci jsou odvážní, ale současně nezapomínají na své klasické kořeny, jejich interpretace skladeb jsou velmi moderní, protkané skvělým stylem a energií.

Il Volo spolupracují s hvězdami jako jsou Barbara Streisand, Eros Ramazotti, Anastacia či Plácidó Domingo. Ten se v roce 2016 zúčastnil přípravy alba Notte Magica – jež je právě poctou skvělé práce Tří tenorů - Dominga, Pavarottiho a Carrerasa. Členům Il Volo se tak splnil jejich sen, zazpívali si s jedním ze svých vzorů Placidem Domingem.

www.ilvolo.cz * www.ilvolomusic.comVYUŽIJTE NAŠE VIP PROSTORYVIP

Arena


TRÉNINKOVÁ ARÉNA

HC SPARTA PRAHA HC SPARTA
PRAHA
o2arena REZERVACE VSTUPENEK REZERVACE VSTUPENEK ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ