WITHIN TEMPTATION – BLEED OUT 2024 TOUR

24/10/2024 19:00

datum 24.10.2024 19:00
cena

od 890 Kč do 1390 Kč

prodej Ticketportal

Fenomenální WITHIN TEMPTATION neochvějně kralují světové symphonic-metalové scéně už víc jak dvě desetiletí. V posledních letech se kapela vydala na velmi plodnou a úspěšnou kreativní cestu a vydali celou sérii nezávislých singlů, které sklidily obrovský ohlas. Hity jako „Entertain You“, „The Purge“, „Shed My Skin“ nebo „Don't Pray For Me“ se všechny vyšplhaly na přední pozice hitparád po celém světě.

Už 20. října vysílají do světa svůj zbrusu nový hudební manifest, nazvaný „Bleed Out“ a oznamují další megaturné „Bleed Out 2024 Tour“ v rámci něhož zavítají 24. října 2024 i do PRAHY, sportovní haly Fortuna!

Hudební tvorba kapely je výjimečná! Dokazuje to i řada mezinárodních ocenění, včetně World Music Award, MTV Europe Music Awards, Metal Hammer Award a mnoho dalších. Kromě toho jejich písně nashromáždily miliony streamů, a některé z nich, např. hit „Ice Queen“, strhující „Paradise (What About Us?)“ s Tarjou a jejich spolupráce s Jacobym Shaddixem z Papa Roach na „The Reckoning“ se staly přímo průlomovými skladbami.

Živá vystoupení kapely WITHIN TEMPTATION jsou vždy dotažená k dokonalosti. Jsou vždy velkolepé, originální a velmi silně emotivní, energické a zážitek z nich je tak intenzivní, až je ve vzpomínkách všech fanoušků téměř nesmazatelný!

Rok 2023 je pro kapelu velmi důležitý a slibný! Už brzy spatří světlo světa jejich již 8. studiové album „Bleed Out“, což je jejich další, odvážný skok vpřed. Od současných, tvrdých riffů až po vzletné melodie zobrazující jejich symfonické kořeny, vytvořili WITHIN TEMPTATION hudební dílo, které spojuje různé hudební styly a témata, která nutí k zamyšlení. Toto je album, které je stejně tak epické jako neochvějně otevřené, a WITHIN TEMPTATION jsou nyní ještě více než kdy jindy kapelou, která se nebojí postavit se k problémům, na kterých jim záleží, čelem. WITHIN TEMPTATION tak vysílají do světa nebojácné prohlášení jak o svém morálním přesvědčení, tak o jejich novém přístupu k hudbě.

Opět posouvají hranice, podněcují emoce a vytvářejí hudbu, která rezonuje s fanoušky po celém světě. Jejich neochvějná oddanost svému řemeslu a jejich schopnost řešit hluboká politická témata s působivostí, otevřeností a silou z nich činí trvalou sílu v říši temné symphonic-metalové hudby.

A vy dostáváte možnost, šanci být osobně přítomni na dalším velkolepém představení této zářící holandské symphonic-metalové hvězdy a prožít si naplno tuto jejich sílu, ponořit se do jejich světa, nasát tu energii, která z nich sálá a udělat si další trvalý zářez do vaší zážitkové myšlenkové mapy!